O nás

Spoločnosť Kvety VICTOR

Značka VICTOR v súčasnosti predstavuje stabilnú a silnú kvetinársku firmu so sídlom v Poprade a prevádzkami vo všetkých regiónoch Slovenska. Od svojho vzniku v roku 1992 postupne rozšírila svoju obchodnú činnosť z maloobchodnej prevádzky na obchodný reťazec špičkovej kvality s priamym dovozom kvetín a rastlín.

Zakladateľom a jediným vlastníkom spoločnosti VICTOR je Dipl. Ing. Viktor Hrobák. Vďaka širokému sortimentu dovážaného tovaru a jeho kvalite máme stálu pozíciu na slovenskom trhu. Spoločnosť VICTOR okrem e-shopu kvety-online.sk prevádzkuje veľkoobchod kvetín a 36 maloobchodných predajní.

Rezané a črepníkové kvety dovážame už šestnásť rokov priamo z Holandska, Kolumbie, Ekvádoru, Poľska, Talianska. Množstvom dovážaného tovaru sa radíme medzi najväčších dovozcov kvetov na Slovensku. Prepravu zabezpečujeme vlastnými kamiónmi vybavenými chladiacimi zariadeniami, čím zachovávame kvalitu a čerstvosť tovaru. Sortiment dovážaného tovaru je pestrý. S využitím dlhoročných skúseností, spojených so stabilnými kľúčovými pracovníkmi, dokážeme garantovať vysokú kvalitu nášho tovaru. Okrem základných druhov kvetov a zelene ponúkame rôzne druhy doplnkových kvetov a doplnkovej zelene a rôzne druhy exotických kvetín. Spoločnosť v súčasnosti zamestnáva 130 pracovníkov, ročne na Slovensko dovezieme viac ako 850 000 ruží, 470 000 chryzantém, 320 000 klinčekov, 110 500 orchidei. Mesačne obslúžime v kvetinárstvách VICTOR viac ako 44 300 zákazníkov. Tyždenne spotrebujeme na ošetrenie kvetín a rastlín v prevádzkach viac ako 16 500 litrov vody. Denne sme tu pre Vás.

Prvoradou snahou našej spoločnosti je, aby všetky služby, ktoré poskytujeme naplnili predstavy a očakávanie zákazníka. Náš vyškolený personál Vám podľa objednávky pripraví kyticu, ktorú starostlivo zabalí a odošle kuriérskou spoločnosťou k Vaším najbližším.

 

| |
Operátori nie sú prítomní. Zanechajte nám odkaz alebo nám napíšte neskôr.
Meno, priezvisko:
Váš e-mail:
Predmet: